Houpací síť Amazonas Paradiso - bílá

Houpací síť Amazonas Paradiso - bílá
 • Houpací síť Amazonas Paradiso - bílá
 • Značka: Amazonas
 • Kód zboží: 020520
 • Dostupnost: 14 - 28 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  2 323 Kč 2 160 Kč (7% sleva)
  sleva platí ještě
  (1785,12 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Rodinná houpací síť ze silné bavlněné látky s obrovskou lehací plochou a výbornou stabilitou poskytuje nejvyšší komfort brazilských sítí. Přírodní provedení sítě Paradiso natura se vyznačuje žakárovým tkaním, které vytváří extra jemnou, ale pevnou tkaninu. Jen některé tkalcovské stavy jsou vhodné k výrobě tkaniny o šířce 1,75 m. Abychom této velké síti zajistili stabilitu a měkkost, protkali jsme navzájem téměř 5000 vláken! Extra silné šňůry jsme ještě spojili páskem, tak aby bylo i vysoké bodové zatížení bez potíží vyrovnáno, a byla tak zajištěna dlouhá životnost sítě. Pokud v ní budete ležet sami, což nebude často, můžete se považovat za opravdového požitkáře. Pro ležení v síti doporučujeme komfortní polohu našikmo - Vaše záda tak budou rovná a zvýší se hodnota odpočinku. Síť je balena v bavlněném vaku v barevném provedení shodném se sítí. Nezahrnuje polštáře. Vhodnými stojany k této síti jsou: Arcus, Troja, Olymp, Sumo grande a Madera. Síť je dodávána v bavlněném vaku.

Plocha k ležení: 250 x 175 cm

Materiál: 85% bavlna, 15% polyester

Parametry
Rozměry (cm)250 x 175
Rozpětí (m)3.6
Hmotnost (kg)2.5
Nosnost (kg)200
Materiálbavlna + polyester
Země výroby

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz