Houpací síť Amazonas Paradiso - bílá

Houpací síť Amazonas Paradiso - bílá
 • Houpací síť Amazonas Paradiso - bílá
 • Značka: Amazonas
 • Kód zboží: 020520
 • Dostupnost: předobjednávka, bude dostupné 5.8.2024
  Po tomto termínu má být toto zboží opět dostupné u výrobce. Na našem skladu za cca 28 - 42 dnů později.
 • Cena:
  2 282 Kč
  (1885,95 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Rodinná houpací síť ze silné bavlněné látky s obrovskou lehací plochou a výbornou stabilitou poskytuje nejvyšší komfort brazilských sítí. Přírodní provedení sítě Paradiso natura se vyznačuje žakárovým tkaním, které vytváří extra jemnou, ale pevnou tkaninu. Jen některé tkalcovské stavy jsou vhodné k výrobě tkaniny o šířce 1,75 m.

Abychom této velké síti zajistili stabilitu a měkkost, protkali jsme navzájem téměř 5000 vláken! Extra silné šňůry jsme ještě spojili páskem, tak aby bylo i vysoké bodové zatížení bez potíží vyrovnáno, a byla tak zajištěna dlouhá životnost sítě. Pokud v ní budete ležet sami, což nebude často, můžete se považovat za opravdového požitkáře. Pro ležení v síti doporučujeme komfortní polohu našikmo - Vaše záda tak budou rovná a zvýší se hodnota odpočinku. Síť je balena v bavlněném vaku v barevném provedení shodném se sítí. Nezahrnuje polštáře. Vhodnými stojany k této síti jsou: Arcus, Troja, Olymp, Sumo grande a Madera. Síť je dodávána v bavlněném vaku.

Plocha k ležení: 250 x 175 cm

Parametry
Počet osob3
Rozměry (cm)250 x 175
Rozpětí (m)3.6
Plocha k ležení (cm)250 x 175
Výška (m)2.5
Šířka (m)1.75
Hmotnost (kg)2,5
Nosnost (kg)200
Pouzdro součástí✓ Ano
Materiálové složeníbavlna + polyester
Materiál85% bavlna, 15% polyester
Země výroby
Houpací síť Amazonas Paradiso - barevnáHoupací síť Amazonas Paradiso - červenáHoupací síť Amazonas Paradiso - hnědáHoupací síť Amazonas Paradiso - tmavě šedá-šedá

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz