Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená

Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Magická podložka na pláž 210x200 cm - zelená
 • Značka: Nezadán
 • Kód zboží: Z2212
 • Dostupnost: 1 ks skladem
 • Cena:
  323 Kč
  (266,94 Kč bez DPH 21%)

Díky velké voděodolné plážové podložce si můžete snadno vybrat ideální místo pro piknik, lenošení na pláži, kempování a další volnočasové aktivity v přírodě. Podložka je vyrobena z odolného a nepromokavého nylonu a díky svým rozměrům se na ni vejde celá rodina. V rozích má připravené kroužky, kterými ji můžete pomocí přiložených klínů připevnit do země. Praktická a kompaktní, zabalena do pohodlné tašky.

Díky velké voděodolné plážové podložce si můžete snadno vybrat ideální místo pro piknik, lenošení na pláži, kempování a další volnočasové aktivity v přírodě. Kvalitní podložka rozhodně zajišťuje úplné pohodlí a příjemný zážitek!

Pohodlná plážová podložka se osvědčí téměř ve všech situacích, kdy trávíme volný čas v přírodě. Vždy potřebujeme vhodný základ pro sezení a ležení, ať už na pláži, v lese, v parku nebo někde jinde. Tato plážová podložka svými rozměry nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu. Pokrývá 210×200 cm prostoru, což je dost pro mnoho outdoorových aktivit.

Plážová podložka je vyrobena z odolného nylonu, což je nepromokavý materiál. Poskytuje pohodlí při používání a má vynikající vlastnosti pro použití na různých površích a povětrnostních podmínkách. Za všech podmínek je podložka bezproblémová a odvede svou práci, protože má v rozích připravené kroužky, kterými jej můžete pomocí přiložených klínů připevnit do země.

Navzdory své velikosti a kvalitě je podložka praktická, kompaktní a je zabalena do pohodlné tašky.

Parametry
Rozměry (cm)210 x 200
Výška (m)2.1
Šířka (m)2
Pouzdro součástí✓ Ano
Materiálové složenípolyamid
Materiál100% polyamid (nylon)
Magická podložka na pláž 210x200 cm - modráMagická podložka na pláž 210x200 cm - růžová

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz