Samonafukovací matrace Haven Tramper II - zelená

Samonafukovací matrace Haven Tramper II - zelená
 • Samonafukovací matrace Haven Tramper II - zelená
 • Značka: Haven
 • Kód zboží: 368
 • Dostupnost: 2 - 6 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  812 Kč 747 Kč (8% sleva)
  sleva platí ještě
  (617,36 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení na výdejní místa Balíkovny, PPL a DPD zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Spolehlivá samonafukovací matrace od české firmy Haven.

Materiál: vnější - polyester 75D, TPU coating, W přepážky, spodní - polyester 150D Oxford, TPU coating, vnitřní - pěnovka s Open-Cell s plnou konstrukcí pěnovky umožňující podélné složení a tedy i podstatnou úsporu místa

Návod k použití:

1. vnitřní pěna matrace má tvarovou paměť, což znamená, že při každém otevření ventilu se pěna roztáhne do původní velikosti a dojde k naplnění objemu matrace vzduchem, tlak v matraci poté zvýšíte dodatečným dofouknutím ústy na požadovanou tvrdost (před prvním použitím je třeba matraci 2 x po sobě nafouknout do max. tvrdosti a vyfouknout, a to bez zatížení. Poté již můžete matraci používat.

2. Karimatku je možné sbalit podélně, tzn. přeložit napůl po delší straně, čímž dosáhnete malého objemu vhodného pro cestování.

3. Po použití povolte ventil, aby došlo k vyfouknutí vzduchu. Před použitím opět dofoukněte na požadovaný tlak. Otevřený ventil ponechte i při transportu matrace v press obalu (např. v autě, v batohu, .)

4. Péče - při sušení dbejte na to, aby se nenacházela u přímého zdroje tepla (radiátory, kamna, oheň), ale byla v dostatečné vzdálenosti, nejlépe roztažená na vzduchu - čištění provádějte hadříkem, vlažnou vodu a prostředky na jemné mýdlové bázi, ventilek je vždy zavřený, tak aby bylo zabráněno přístupu vody dovnitř matrace.

5. Při skladování se držte zásady skladovat karimatku s otevřeným ventilem a suchou! Pro co nejvyšší životnost, skladujte ji rozbalenou, nejlépe na plocho při teplotách nad nulou a při vlhkosti max. do 60 %. Při ponechání v press obalu bude vnitřní pěna časem ztrácet svoji tvarovou paměť! Pokud ji nemůžete skladovat rozloženou, čas od času ji rozložte, nafoukněte a opět uložte.

Obecné zásady:

• udané teploty pro použití: -20 až + 50 °C (POZOR: při zanechání ve stanu či v autě při slunném dni mohou být teploty podstatně vyšší!

• nedoporučuje se dlouhodobě vystavovat prudkému slunci (pláž u moře atd.)

• matrace není nehořlavá, tudíž může dojít k jejímu poškození vlivem ohně, vařiče či jiného zdroje tepla

• při výběru místa pro použití karimatky, vyberte toto bez ostrých kamenů, šišek a podobných předmětů.

• nosnost karimatky je 100 kg (při vyšším zatížení může dojít v určitých situacích dojít k dotyku těla se zemí

Parametry
Rozměry - balení (cm)18 x 28
Rozměry (cm)183 x 51 x 3
Délka (m)1.83
Samonafukovací mechanizmus✓ Ano
Tloušťka (mm)30
Šířka (cm)51
Hmotnost (kg)0,83
Nosnost (kg)100
Materiálové složenípolyester
Materiál100% polyester

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz